Biuletyn Informacji Publicznej

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim

OGŁOSZENIE O POSTĘPOWANIU KWALIFIKACYJNYM

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim ogłasza postępowanie kwalifikacyjne do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty

w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej w Komendzie Powiatowej Państowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim.

 

Liczba stanowisk i wymiar etatu: 1/1

Stanowisko proponowane: stażysta w służbie przygotowawczej

Stanowisko docelowe (etatowe): starszy inspektor

System pełnienia służby: codzienny

Miejsce pełnienia służby: Komenda Powiatowa Państowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim, 44-300 Wodzisław Śląski, ul. Pszowska 68

 

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie o naborze do służby przygotowawczej w PSP - system codzienny

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

 

Przebieg postępowania kwalifikacyjnego:

Wyniki po I etapie naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Wyniki po 3 części II etapu naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Test sprawności fizycznej odbędzie się 30 października 2017 roku na Stadionie AKS ul. Zawilców 8 w Mikołowie o godzinie 9:00.

Wyniki po zakończeniu II etapu naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Ogłoszenie dotyczące III i IV etapu naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Wyniki po zakończeniu III etapu naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Wyniki po zakończeniu IV etapu naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Ogłoszenie o unieważnieniu IV etapu naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Wyniki po zakończeniu IV etapu naboru (rozmowy kwalifikacyjne) do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:379
Treść wprowadził(a): Klich Dawid, 2017-12-01 11:58:03
Treść wytworzył(a): [brak danych], [brak danych]
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2017-11-27 15:35:15