Biuletyn Informacji Publicznej

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim

OGŁOSZENIE O POSTĘPOWANIU KWALIFIKACYJNYM

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim ogłasza postępowanie kwalifikacyjne do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty

w Komendzie Powiatowej Państowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim.

Liczba stanowisk i wymiar etatu: 1/1

Stanowisko proponowane: stażysta w służbie przygotowawczej

Stanowisko docelowe (etatowe): starszy ratownik

System pełnienia służby: zmianowy

Miejsce pełnienia służby: Komenda Powiatowa Państowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim, 44-300 Wodzisław Śląski, ul. Pszowska 68

 

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie o naborze do służby przygotowawczej w PSP - system zmianowy

Załącznik 1Z

Załącznik 2Z

Przebieg postępowania kwalifikacyjnego:

Wyniki po I etapie naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Wyniki po II etapie naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Wyniki po III etapie naboru do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego po rozmowie kwalifikacyjnej do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Ogłoszenie o rezygnacji kandydata do pracy na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Ogłoszenie o zakończeniu naboru do służby na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śl.

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:342
Treść wprowadził(a): Klich Dawid, 2017-11-15 08:27:33
Treść wytworzył(a): [brak danych], [brak danych]
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2017-10-06 09:21:14